Экскурсия

Дата: 17.10.2019
Экскурсия

2019 жылдың 17 қазан күні Шелек тарихи - өлкетану музейіне,  Н. Назарбаевтың "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" мақаласының аясында, музейге Еңбекшіқазақ аудандық əйелдер Одағының төрайымы Роза Омарқызы, əйелдер кеңесінің мүшесі Дыбыскүл Ахметбайқызы, " Алтын белгі " медалінің иегері Айсина Шолпан, Іскер əйелдер кеңесінің төрайымы Шолпан Бөлетайқызы тағы да басқа бір топ іскер аналарымыз келіп, музей ішін тамашалап, қонақтарға музей залдары бойынша экскурсия жүргізілді. Соңында қонақтарымыз өздерінің еңбек жолдарымен бөлісіп, Есік музейінде бірнеше жыл еңбек еткен Дыбыскүл Ахметбайқызы музей жайында көптеген мағлұматтарымен бөлісіп, аналарымыз музей қызметкерлеріне алғыстарын айтып, жұмыстарына табыс тілеп қайтты.